<< 2019. szeptember >>
H K Sze Cs P Szo V
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

banner
Győri kulturúlis információk
szerdacsütörtökpéntekszombatvasárnaphétfőkedd
- II. Pápateszéri Patakmalom Fesztivál -
Állandó kiállítás
Esemény
Évforduló
Filmklub
Időszaki kiállítás
Klub
Koncert
Mozi
Program
Sport
Színház
Tanfolyam
Vidék
Partnereink
Gyor
VihaRock
Hírcsatornáink
Atom Feed Atom 1.0 Feed RSS Feed RSS 1.0 Feed OPML Feed MBOX Feed HTML Feed JS Feed
   
Újvárosi Művelődési Ház havi programja
Program
szept.07. 14:30 - szept.07. 21:30
Nyárbúcsúztató
- az Újvárosi Művelődési Ház udvarán (eső esetén a nagyteremben)

programok:

14.30: VIRÁGOK A FÖLD CSILLAGAI - F. Csapó Irén festőművész, a Győri Alkotók Napóra Egyesülete tagjának kiállítása
- Megnyitja: Sándorfi Róbert, GYMJV Kulturális, Sport és Városmarketing Főosztály főosztályvezetője és Hargitai Beáta festőművész
- Közreműködik Krizsák Edina Gizella - moldvai csángó népdalok (Kálvária úti Zeneiskola)

15.10: M E G N Y I T Ó
Radicsné Csőre Andrea igazgató

15.15: MINDENIK EMBERNEK A LELKÉBEN DAL VAN
Az Új Akropolisz Zenecsoportja és a likócsi
hajléktalanokból alakult A’capella kórus közös
műsora

15.00: SZÁRNYALÓ FANTÁZIA TEXTILKÖNTÖSBEN, megnyitó
A jövő reménységeinek bemutatója, a Kovács Margit Iparművészeti Szakgimnázium és Szakközépiskola stílus és divattervező szakának növendékei: Cserepes Anna, Farkas Kata, Horváth Bianka és társaik
Felkészítők: Imrik Zsuzsanna jelmeztervező iparművész, T. Csapó Dorottya öltözéktervező

15.30 - 19.30: GYEREKBIRODALOM
Légvár, Átváltozások, Arcfestés kicsiknek és nagyoknak
A Gézengúz Alapítvány mozgásfejlesztő játszóháza

15.30 - 17.30: BIKESAFE
Országos Rendőrségi Kerékpár Regisztráció - Pór Nikoletta főtörzsőrmester


16.10: SENIOR ÖRÖMTÁNC
Mozsonyi Elza vezetésével

16.20: BŰVÉSZMŰSOR
Juhász Marcell kétszeres magyar bűvész bajnok
stand-up interaktív műsora

17.00: BABGULYÁSPARTI
Pető István mesterszakács remekét kóstolhatják.

17.10: HASTÁNC
A Selena Hastánciskola
orientális tánc bemutatója

17.45: ÚJVÁROS SZOLGÁLATÁÉRT - köszöntő és díjátadás
Köszöntőt mondanak és a díjat átadják:
Borkai Zsolt GYMJV polgármestere,
Dr. Fekete Dávid GYMJV alpolgármestere és
Szeles Szabolcs önkormányzati képviselő.

18.00: MAGYARNÓTA
Budai Beatrix előadóművész nótaestje. Kísér: Baranyai István
hegedűművész és zenekara

19.30: TOMBOLAHÚZÁS

20.00 - 21.30: ESTELI NÓTASZÓ
Baranyai István prímás
és zenekara játszik.

Megosztás Twitterrel Megosztá Google+-on
Atom Feed Atom 1.0 Feed RSS Feed RSS 1.0 Feed OPML Feed MBOX Feed HTML Feed JS Feed
Az oldal tartalmának felhasználásával kapcsolatban, kérjük olvassa el az Impresszumot!

   
Keresés:
Keresés az adatbázisban
Hírek
Bercsényi liget
Bezerédj-kastély
Esterházy-palota
Fruhman-ház
Győri Pagony
József Attila Művelődési Ház
Kreszta-ház
Magyar Ispita
Napóleon-ház
Pinnyédi Művelődési Ház
Püspöki udvarbíróház
Rómer Ház
Várkazamata - Kőtár
Vaskakas Bábszínház
Vastuskós ház
Zsinagóga
banner