<< 2019. november >>
H K Sze Cs P Szo V
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30                

banner
Győri kulturúlis információk
péntekszombatvasárnaphétfőkeddszerdacsütörtök
- Újvárosi Esték -
Állandó kiállítás
Esemény
Évforduló
Filmklub
Időszaki kiállítás
Klub
Koncert
Mozi
Program
Sport
Színház
Tanfolyam
Vidék
Partnereink
Gyor
VihaRock
Hírcsatornáink
Atom Feed Atom 1.0 Feed RSS Feed RSS 1.0 Feed OPML Feed MBOX Feed HTML Feed JS Feed
   
Győri Nemzeti Színház havi programja
Színház
nov.08. 19:00
Anna Karenina balett (szakmai bemutató)
Anna Karenina
balett két felvonásban

- koreográfus: Velekei László - Harangozó- és Seregi-díjas
- díszlet: Bozóki Mara
- jelmez: Velich Rita
- dramaturg: Csepi Alexandra
- asszisztens Jónás Zsuzsa Harangozó-díjas
- zene: Max Richter, montázs
- premier: 2019. november 9.
- asszisztens Jónás Zsuzsa Harangozó-díjas
nov.09. 19:00
Anna Karenina balett (premier)
Anna Karenina
balett két felvonásban

- koreográfus: Velekei László - Harangozó- és Seregi-díjas
- díszlet: Bozóki Mara
- jelmez: Velich Rita
- dramaturg: Csepi Alexandra
- asszisztens Jónás Zsuzsa Harangozó-díjas
- zene: Max Richter, montázs
- premier: 2019. november 9.
- asszisztens Jónás Zsuzsa Harangozó-díjas
nov.10. 15:00
Anna Karenina balett (Sipka bérlet)
Anna Karenina
balett két felvonásban

- koreográfus: Velekei László - Harangozó- és Seregi-díjas
- díszlet: Bozóki Mara
- jelmez: Velich Rita
- dramaturg: Csepi Alexandra
- asszisztens Jónás Zsuzsa Harangozó-díjas
- zene: Max Richter, montázs
- premier: 2019. november 9.
- asszisztens Jónás Zsuzsa Harangozó-díjas
nov.12. 19:00
Anna Karenina balett (Kiss Bazsa bérlet)
Anna Karenina
balett két felvonásban

- koreográfus: Velekei László - Harangozó- és Seregi-díjas
- díszlet: Bozóki Mara
- jelmez: Velich Rita
- dramaturg: Csepi Alexandra
- asszisztens Jónás Zsuzsa Harangozó-díjas
- zene: Max Richter, montázs
- premier: 2019. november 9.
- asszisztens Jónás Zsuzsa Harangozó-díjas
nov.13. 19:00
Anna Karenina balett (Lelkes bérlet)
Anna Karenina
balett két felvonásban

- koreográfus: Velekei László - Harangozó- és Seregi-díjas
- díszlet: Bozóki Mara
- jelmez: Velich Rita
- dramaturg: Csepi Alexandra
- asszisztens Jónás Zsuzsa Harangozó-díjas
- zene: Max Richter, montázs
- premier: 2019. november 9.
- asszisztens Jónás Zsuzsa Harangozó-díjas
nov.14. 19:00
Anna Karenina balett (Simon Kázmér bérlet)
Anna Karenina
balett két felvonásban

- koreográfus: Velekei László - Harangozó- és Seregi-díjas
- díszlet: Bozóki Mara
- jelmez: Velich Rita
- dramaturg: Csepi Alexandra
- asszisztens Jónás Zsuzsa Harangozó-díjas
- zene: Max Richter, montázs
- premier: 2019. november 9.
- asszisztens Jónás Zsuzsa Harangozó-díjas
Program
nov.15. 10:00
Kézműves foglalkozás a Generációk Háza munkatársaival
- Lúdas Matyi erszénye – erszény készítése filcből
- helyszín: Mesekuckó
nov.15. 10:00
Mechler Anna: Olina és a varázsszirmok
(Manó Könyvek)
-helyszín: Pódiumszínpad
Esemény
nov.15. 11:00
A 19. Győri Könyvszalon megnyitója és az Alkotói Díj átadása
- A Győri Könyvszalon Alkotói Díját 2019-ben Mezey Katalin
Kossuth- és József Attila-díjas író, költő, műfordító kapja.
- A Kortársasjáték címmel megrendezett drámaíró verseny meghirdetése, a meghívott szerzők bemutatása.
- Az ünnepi műsorban közreműködik a Muzsikás együttes
Program
nov.15. 11:00
Kézműves foglalkozás a Generációk Háza munkatársaival
- Lúdas Matyi erszénye – erszény készítése filcből
- helyszín: Mesekuckó
nov.15. 11:00
Az osztály vesztese
- Rendhagyó irodalomóra Vinczellér Katalin vezetésével
(Pozsonyi Pagony)
- helyszín: Pódiumszínpad
nov.15. 12:00
Kézműves foglalkozás a Generációk Háza munkatársaival
- Lúdas Matyi libája – liba készítése papírból
- helyszín: Mesekuckó
nov.15. 12:00
Szívlapát
- Rendhagyó irodalomóra Vinczellér Katalin vezetésével
(Pozsonyi Pagony)
- helyszín: Pódiumszínpad
nov.15. 13:00
Dr. Honvári János: Akadémia – Főiskola – Egyetem; Egyetemi éveink.
- Szerk.: Winkler Csaba.
A kötetet bemutatják a szerzők.
- helyszín: Pódiumszínpad
nov.15. 13:00
Kézműves foglalkozás a Generációk Háza munkatársaival
- Lúdas Matyi libája – liba készítése papírból
- helyszín: Mesekuckó
nov.15. 13:00
Bemutatkozik a győri német nemzetiség
- Köszöntőt mond: Ferenczi Tamás, Győr Megyei Jogú Város Német Önkormányzatának elnöke.
- A műsorban közreműködnek:
– Brunszvik Teréz Német Nemzetiségi Óvoda tánccsoportja
– Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola tánccsoportja
– Audi Hungaria Általános Művelődési Központ alsó tagozatos táncosai

– Karsai Klára előadóművész
– Ruisz Rebeka, a Széchenyi István Egyetem ének szakos hallgatója
– Heimatklänge Chor Német Nemzetiségi Kórus Karsai Klára vezényletével
– Rosmarin Chor Német Nemzetiségi Kórus Tóvári Mária vezénylésével
– Stimmung Band Német Nemzetiségi Zenekar Kozári Tibor vezetésével
nov.15. 14:00
Dinnyés József - Hajdú Zoltán Levente: Negyven fohász
- Dinnyés József CD-bemutatója
- helyszín: Pódiumszínpad
nov.15. 14:00
Főzzünk együtt Kőlevest!
- Mesés játék Frankó Katával
- helyszín: Mesekuckó
nov.15. 15:00
Finy Petra: Óvodások kézikönyve
- Könyvbemutató mesével és vetítéssel Finy Petrával
- helyszín: Mesekuckó
nov.15. 15:00
Jánosi Zoltán: Oláh János
(MMA Kiadó)
- Beszélgetőtárs: Bíró Gergely
- helyszín: Pódiumszínpad
nov.15. 16:00
Közös éneklés Váray Lacival
- helyszín: Mesekuckó
nov.15. 16:00
Wehner Tibor: Szent Varecza elveszett levelei
- Beszélgetőtárs: Polák István
- helyszín: Pódiumszínpad
Koncert
nov.15. 17:00
IDŐRADÍR - Bíró Eszter koncertje
Program
nov.15. 17:00
Kerekítő Évkerék
- könyvbemutató Töreky Zsuzsival
- helyszín: Mesekuckó
nov.15. 17:00
Finy Petra: Marlenka
- Beszélgetőtárs: Mirtse Zsuzsa
- helyszín: Pódiumszínpad
nov.15. 18:00
Krusovszky Dénes: Akik már nem leszünk sosem
(Magvető)
- Beszélgetőtárs: Werner Krisztina
- helyszín: Pódiumszínpad
Koncert
nov.15. 19:30
KALÁKA 50
- Az együttes jubileumi koncertje
Becze Gábor, Gryllus Dániel, Gryllus Vilmos, Radványi Balázs és Huzella Péter

Belépőjegy: 2.000 Ft
Program
nov.16. 10:00
Csender Levente: A különleges Meditittimo kalandjai
(Magyar Napló)
- Csender Leventével és Szalontai Enikővel, a kötet illusztrátorával Bolla Eszter szerkesztő beszélget.
-helyszín: Pódiumszínpad
nov.16. 10:00
Amíg megváltjuk a világot
- zöld gondolatok gyerekeknek Gévai Csillával
- helyszín: Mesekuckó
Koncert
nov.16. 11:00
Malek Andrea és az Eszement Meseband

Program
nov.16. 11:00
Kollár Borbála: Alkoss szabadon!
– kreatív ötlettár kicsiknek és nagyoknak –
Mintázott agyagtál készítés levegőre száradó agyagból
- helyszín: Mesekuckó
nov.16. 11:00
Emberi sorsok a 20. században - Beszélgetés Zsuffa Tündével
- Beszélgetőtárs: Stumpf András
-helyszín: Pódiumszínpad
nov.16. 12:00
Deák Botond: Belső létra
(AmbrooBook, 2019)
- Beszélgetőtárs: Szalai Zsolt
-helyszín: Pódiumszínpad
nov.16. 12:00
Kézműves foglalkozás a Generációk Háza munkatársaival
- Lúdas Matyis tili-toli játék készítése
- helyszín: Mesekuckó
nov.16. 13:00
Kézműves foglalkozás a Generációk Háza munkatársaival
- Lúdas Matyis tili-toli játék készítése
- helyszín: Mesekuckó
nov.16. 13:00
A Phoenix Polgári Társulás könyvbemutatói
Bárczi Zsófia: Vidéki lyányok énekeskönyve;
Száz Ildikó: Futónapló
- A beszélgetést vezeti: Csanda Gábor irodalomtörténész és
Bolemant Lilla, a kiadó vezetője
-helyszín: Pódiumszínpad
nov.16. 14:00
Vass Norbert: Indiáncseresznye
(FISZ, 2019)
- Beszélgetőtárs: Szalai Zsolt
-helyszín: Pódiumszínpad
nov.16. 14:00
Bán Mór: A Hunyadi-regénysorozat
- Beszélgetőtárs: Horváth Gábor
nov.16. 14:00
M. Kácsor Zoltán: A boszorkány seprűje
- Interaktív könyvbemutató és kreatív foglalkozás a könyv írójával, M. Kácsor Zoltánnal, és illusztrátorával, Horváth Ildivel.
- helyszín: Mesekuckó
nov.16. 15:00
Bíró Zsófia: A macska mondja meg! Mit egyél és mit ne
- Játékos könyvbemutató Bíró Zsófiával és a Felelős Gasztrohőssel
- helyszín: Mesekuckó
nov.16. 15:00
Böjte Csaba: A lélek lélegzetvétele
- „Az Ajándékozót keresd, ne az ajándékot!”
nov.16. 15:00
Szántó T. Gábor: Európa szimfónia
- A szerzővel Illés Andrea, a Scolar Kiadó főszerkesztője beszélget.
-helyszín: Pódiumszínpad
nov.16. 16:00
Szofi és Pindur varázsol – Harcos Bálint mesél
- helyszín: Mesekuckó
nov.16. 16:00
Kukorelly Endre: CéCéCéPé
- Beszélgetőtárs: Szőcs Henriette
-helyszín: Pódiumszínpad
nov.16. 17:00
Rozi, aki a gyerekekkel együtt Fűzi a mesét Lúdas Matyi
– Interaktív mese Füzi Rozival
- helyszín: Mesekuckó
nov.16. 17:00
Gárdos Péter: Királycsel
(Libri, 2019)
- Beszélgetőtárs: Mirtse Zsuzsa
-helyszín: Pódiumszínpad
nov.16. 18:00
Fekete Dávid – Rechnitzer János: Együtt nagyok – Város és vállalat 25 éve. Az Audi története.
(Dialóg Campus, 2019)
- A kötetet bemutatják a szerzők.
-helyszín: Pódiumszínpad
Színház
nov.16. 19:00
KORTÁRSASJÁTÉK
- A Győri Nemzeti Színház drámaíró versenye

Belépőjegy: 2.000 Ft
Program
nov.17. 10:00
Érsek Rózsa: Nefelejcs - hogy sokat ne felejts
játékos foglalkozás kisiskolásoknak
- helyszín: Mesekuckó
nov.17. 10:00
Reisinger Attila: Veteránok
(Magyar Napló, 2018)
- Beszélgetőtárs: Horváth Sándor Domonkos
-helyszín: Pódiumszínpad
nov.17. 11:00
A Generációk Háza rajzpályázatának eredményhirdetése

nov.17. 11:00
LÜK játszóház
Játékvezető: Bertalan András, Móra Kiadó
- helyszín: Mesekuckó
nov.17. 11:00
Tőzsér Árpád: Lélekvándor
(Napkút, 2019)
- Beszélgetőtárs: Sütő Csaba András
-helyszín: Pódiumszínpad
Színház
nov.17. 11:10
Csukás István–Bergendi István: SÜSÜ, a sárkány
A Fogi Színház előadása
- Belépőjegy: 1.000 Ft
Program
nov.17. 12:00
Kézműves foglalkozás a Generációk Háza munkatársaival
Matyi a dobozban – Lúdas Matyis memóriajáték készítése
- helyszín: Mesekuckó
nov.17. 12:00
Sediánszky Nóra: A fény felé – Kalandozások Normandiában és Bretagne-ban
(Saxum, 2018)
- Beszélgetőtárs: Farkas Mónika
-helyszín: Pódiumszínpad
nov.17. 13:00
Kézműves foglalkozás a Generációk Háza munkatársaival
Matyi a dobozban – Lúdas Matyis memóriajáték készítése
- helyszín: Mesekuckó
nov.17. 13:00
Sütő Csaba András: nempróza
(Kalota Művészeti Alapítvány; Napkút Kiadó, 2019)
Beszélgetőtárs: Szalai Zsolt
-helyszín: Pódiumszínpad
nov.17. 14:00
Mirtse Zsuzsa: Tizenhárom bűvös tükör
(Magyar Napló, 2019)
- A könyv szerzőjével és a könyv illusztrátorával, Békés Rozival Bíró Gergely szerkesztő beszélget.
-helyszín: Pódiumszínpad
nov.17. 14:00
Rozi, aki a gyerekekkel együtt Fűzi a mesét
Lúdas Matyi – Interaktív mese Füzi Rozival
- helyszín: Mesekuckó
nov.17. 14:00
A megajándékozott
- A beszélgetés résztvevői: Várszegi Asztrik és Gülch Csaba, valamint a könyv szerkesztői, Werner Krisztina és Kormos Gyula.
Koncert
nov.17. 15:00
Belvárosi Betyárok
A Belvárosi Betyárok dalaival érkezik Váray Laci
- helyszín: Mesekuckó
Program
nov.17. 15:00
40 éves a GYŐRI BALETT – könyvbemutató
- A könyvbemutató vendégei:
Markó Iván alapító igazgató, dr. Kucsera Tamás Gergely, a Magyar Művészeti Akadémia főtitkára, Lukácsy György szerkesztő, filmkritikus, Major Rita, Bánkuti András fotóművész, Kiss János a Győri Balett igazgatója, Pió Márta szerkesztő-riporter, Pátkai Tivadar író, költő, szerkesztő, Bombicz Barbara alapító tag, Velekei László koreográfus, művészeti vezető
nov.17. 15:00
Czakó Zsófia: Nagypénteken nem illik kertészkedni
(Scolar, 2019)
- A szerzővel Máriási Dóra pszichológus beszélget.
-helyszín: Pódiumszínpad
Koncert
nov.17. 16:00
Bukfenc interaktív gyerekműsor Németh Diánával
- helyszín: Mesekuckó
Program
nov.17. 16:00
Egressy Zoltán: Hold on – A Déli Szél Balladája
(Jelenkor, 2019)
- Beszélgetőtárs: Pálfalvi-Pottyondy Nóra
-helyszín: Pódiumszínpad
nov.17. 17:00
Kiss Judit Ágnes: Bűbájoskönyv
- Beszélgetőtárs: Bajzát Zsuzsi
-helyszín: Pódiumszínpad
nov.17. 17:00
MeseZENGető - – Hipp-hopp, ott legyek, ahol akarok!
Farnadi Tamara mesefoglalkozása kisgyermekeknek
- helyszín: Mesekuckó
nov.17. 18:00
Batka Zoltán: Vata fia - Aki mindent elveszített, hogy győzhessen
(Athenaeum, 2019)
- Beszélgetőtárs: Szabó Tibor
-helyszín: Pódiumszínpad
Koncert
nov.17. 19:00
Egy fess pesti este - Kamarás Iván koncertje
- Vendég: Tompos Kátya

- Belépőjegy: 2.000 Ft
Színház
nov.19. 17:00
Szibériai csárdás (Czuczor bérlet)
Tasnádi István: Szibériai csárdás
- zenés romantikus játék

Müller Áron, karmester - NAGY BALÁZS
Mizzi Günther, primadonna -Várady MÓZES ANITA
Kaltenberg tábornok - JÁGER ANDRÁS
Kaltenberg adjutánsa - FORRÓ ATTILA
Kálmán Imre, zeneszerző - FEHÉR ÁKOS
Héricz, újságíró - KOLNAI KOVÁCS GERGELY
Bóni a színházban - LAKNER NORBERT
Mocsai főhadnagy - PÖRNECZI ATTILA
Vass Jenő - CSELEPÁK BALÁZS
Markovits főhadnagy - VENCZEl-KOVÁCS ZOLTÁN
Petheő Zsiga - KLINGA PÉTER
Minyó Attila - FEJSZÉS ATTILA
Kollár László - VINCZE GÁBOR PÉTER
Trenkó - PUSZTAI ERVIN
Migray Péter - KURUCZ DÁNIEL
Imrei százados - SÁRKÖZI JÓZSEF
Jiři, korrepetitor - MEDVECZKY SZABOLCS
Sára nővér - MOLNÁR ÁGNES
Csapajev - KSZEL ATTILA
Holotkov tábornok - MASZLAY ISTVÁN
Holotkova - JANISCH ÉVA
Dina Holotkova - DUNAI CSENGE
Serevszkij adjutáns - BRÓDY NORBERT
Szemjonov hetman - TÖRÖK ANDRÁS

Közreműködik a Győri Nemzeti Színház tánckara és kijelölt énekkara.

- díszlettervező: BÁTONYI GYÖRGY
- jelmeztervező: CSÍK GYÖRGY
- videókoncepció és -design tervező: SZÖLLŐSI GÉZA
- kompozitőr, vágó: BÁNKI ÁKOS
- koreográfus: FEKETE MIKLÓS
- korrepetitor: KERTES ANNA
- súgó: JAKAB ANITA
- ügyelő: KARÁCSONY SZILVESZTER
- rendezőasszisztens: HEGEDŰS ILDIKÓ

Rendező: TASNÁDI CSABA

Premier: 2019. szeptember 21. 19.00, NAGYSZÍNHÁZ
nov.20. 17:00
Régimódi történet (Radnóti bérlet)
Szabó Magda: Régimódi történet
- családtörténet

rendező: Bagó Bertalan
premier: 2019. október 5.
nov.21. 19:00
Régimódi történet (Déryné bérlet)
Szabó Magda: Régimódi történet
- családtörténet

rendező: Bagó Bertalan
premier: 2019. október 5.
nov.22. 19:00
Anna Karenina balett (Gárdonyi bérlet)
Anna Karenina
balett két felvonásban

- koreográfus: Velekei László - Harangozó- és Seregi-díjas
- díszlet: Bozóki Mara
- jelmez: Velich Rita
- dramaturg: Csepi Alexandra
- asszisztens Jónás Zsuzsa Harangozó-díjas
- zene: Max Richter, montázs
- premier: 2019. november 9.
- asszisztens Jónás Zsuzsa Harangozó-díjas
nov.23. 19:00
Anna Karenina balett (Csengery bérlet)
Anna Karenina
balett két felvonásban

- koreográfus: Velekei László - Harangozó- és Seregi-díjas
- díszlet: Bozóki Mara
- jelmez: Velich Rita
- dramaturg: Csepi Alexandra
- asszisztens Jónás Zsuzsa Harangozó-díjas
- zene: Max Richter, montázs
- premier: 2019. november 9.
- asszisztens Jónás Zsuzsa Harangozó-díjas
nov.24. 17:00
István, a király
Szörényi Levente - Bródy János - Boldizsár Miklós: István, a király
- rockopera
- rendező/kreatív: Forgács Péter, Kováts Gergely Csanád
- Premier: 2018. április 21.

szereposztás
István - MÁSIK LEHEL / NAGY BALÁZS
Sarolt - AGÓCS JUDIT / LÁZIN BEATRIX
Gizella - MÓZES ANITA / MOLNÁR ÁGNES
Réka - KISFALUDY ZSÓFIA / FEHÉR NÓRA
Koppány - CSELEPÁK BALÁZS / CSISZÁR ISTVÁN
Laborc - VASTAG TAMÁS / KLINGA PÉTER
Torda - CSISZÁR ISTVÁN / SZÁRAZ TAMÁS
Asztrik - MOLNÁR ERIK
Sur - BRÓDY NORBERT
Solt - VINCZE GÁBOR PÉTER
Bese - MOHÁCSI ATTILA
Boglárka - FEHÉR NÓRA / SASHALMI ÁGNES
Picur - KISS TÜNDE
Enikő - MOLNÁR ÁGNES / BALOGH FANNI
Sebestyén, Pap, Térítő - FEHÉR ÁKOS
Vecelin - VENCZEL-KOVÁCS ZOLTÁN
Hont - JÁGER ANDRÁS
Pázmány - KLINGA PÉTER / FORRÓ ATTILA
Prológ / Krónikás - FORGÁCS PÉTER
Regős - CZINA FERENC

Ensemble: Balogh Fanni, Bányoczky Nóra, Fehér Ákos, Fehér Nóra, Jáger András, Kiss Tünde, Klinga Péter, Lázin Beatrix, Molnár Ágnes, Nagy Gréti, Venczel-Kovács Zoltán, Müller Bence

- Közreműködik a Győri Nemzeti Színház zenekara, énekkara, tánckara

Díszlettervező: BÁTONYI GYÖRGY
Jelmeztervező: TORDAI HAJNAL
Súgó: JAKAB ANITA
Ügyelő: KARÁCSONY SZILVESZTER
Korrepetitor: MEDVECZKY SZABOLCS
Karigazgató: BALOGH ESZTER
Koreográfus: KOVÁTS GERGELY CSANÁD
Rendezőasszisztens: MOLNÁR VIRGÍNIA
Karmester: SILLÓ ISTVÁN / KÖTELES GÉZA

Rendező / Kreatív: FORGÁCS PÉTER, KOVÁTS GERGELY CSANÁD

- Premier: 2018. április 21. 19.00 óra NAGYSZÍNHÁZ
nov.25. 19:00
Killer Queen
nov.26. 17:00
Anna Karenina balett (Gáti bérlet)
Anna Karenina
balett két felvonásban

- koreográfus: Velekei László - Harangozó- és Seregi-díjas
- díszlet: Bozóki Mara
- jelmez: Velich Rita
- dramaturg: Csepi Alexandra
- asszisztens Jónás Zsuzsa Harangozó-díjas
- zene: Max Richter, montázs
- premier: 2019. november 9.
- asszisztens Jónás Zsuzsa Harangozó-díjas
nov.27. 10:45
Anna Karenina balett (Paál István bérlet)
Anna Karenina
balett két felvonásban

- koreográfus: Velekei László - Harangozó- és Seregi-díjas
- díszlet: Bozóki Mara
- jelmez: Velich Rita
- dramaturg: Csepi Alexandra
- asszisztens Jónás Zsuzsa Harangozó-díjas
- zene: Max Richter, montázs
- premier: 2019. november 9.
- asszisztens Jónás Zsuzsa Harangozó-díjas
nov.28. 17:00
Anna Karenina balett (Kazinczy bérlet)
Anna Karenina
balett két felvonásban

- koreográfus: Velekei László - Harangozó- és Seregi-díjas
- díszlet: Bozóki Mara
- jelmez: Velich Rita
- dramaturg: Csepi Alexandra
- asszisztens Jónás Zsuzsa Harangozó-díjas
- zene: Max Richter, montázs
- premier: 2019. november 9.
- asszisztens Jónás Zsuzsa Harangozó-díjas
nov.29. 19:00
Szibériai csárdás (Földes bérlet)
Tasnádi István: Szibériai csárdás
- zenés romantikus játék

Müller Áron, karmester - NAGY BALÁZS
Mizzi Günther, primadonna -Várady MÓZES ANITA
Kaltenberg tábornok - JÁGER ANDRÁS
Kaltenberg adjutánsa - FORRÓ ATTILA
Kálmán Imre, zeneszerző - FEHÉR ÁKOS
Héricz, újságíró - KOLNAI KOVÁCS GERGELY
Bóni a színházban - LAKNER NORBERT
Mocsai főhadnagy - PÖRNECZI ATTILA
Vass Jenő - CSELEPÁK BALÁZS
Markovits főhadnagy - VENCZEl-KOVÁCS ZOLTÁN
Petheő Zsiga - KLINGA PÉTER
Minyó Attila - FEJSZÉS ATTILA
Kollár László - VINCZE GÁBOR PÉTER
Trenkó - PUSZTAI ERVIN
Migray Péter - KURUCZ DÁNIEL
Imrei százados - SÁRKÖZI JÓZSEF
Jiři, korrepetitor - MEDVECZKY SZABOLCS
Sára nővér - MOLNÁR ÁGNES
Csapajev - KSZEL ATTILA
Holotkov tábornok - MASZLAY ISTVÁN
Holotkova - JANISCH ÉVA
Dina Holotkova - DUNAI CSENGE
Serevszkij adjutáns - BRÓDY NORBERT
Szemjonov hetman - TÖRÖK ANDRÁS

Közreműködik a Győri Nemzeti Színház tánckara és kijelölt énekkara.

- díszlettervező: BÁTONYI GYÖRGY
- jelmeztervező: CSÍK GYÖRGY
- videókoncepció és -design tervező: SZÖLLŐSI GÉZA
- kompozitőr, vágó: BÁNKI ÁKOS
- koreográfus: FEKETE MIKLÓS
- korrepetitor: KERTES ANNA
- súgó: JAKAB ANITA
- ügyelő: KARÁCSONY SZILVESZTER
- rendezőasszisztens: HEGEDŰS ILDIKÓ

Rendező: TASNÁDI CSABA

Premier: 2019. szeptember 21. 19.00, NAGYSZÍNHÁZ
nov.30. 15:00
Szibériai csárdás (zártkörű)
Tasnádi István: Szibériai csárdás
- zenés romantikus játék

Müller Áron, karmester - NAGY BALÁZS
Mizzi Günther, primadonna -Várady MÓZES ANITA
Kaltenberg tábornok - JÁGER ANDRÁS
Kaltenberg adjutánsa - FORRÓ ATTILA
Kálmán Imre, zeneszerző - FEHÉR ÁKOS
Héricz, újságíró - KOLNAI KOVÁCS GERGELY
Bóni a színházban - LAKNER NORBERT
Mocsai főhadnagy - PÖRNECZI ATTILA
Vass Jenő - CSELEPÁK BALÁZS
Markovits főhadnagy - VENCZEl-KOVÁCS ZOLTÁN
Petheő Zsiga - KLINGA PÉTER
Minyó Attila - FEJSZÉS ATTILA
Kollár László - VINCZE GÁBOR PÉTER
Trenkó - PUSZTAI ERVIN
Migray Péter - KURUCZ DÁNIEL
Imrei százados - SÁRKÖZI JÓZSEF
Jiři, korrepetitor - MEDVECZKY SZABOLCS
Sára nővér - MOLNÁR ÁGNES
Csapajev - KSZEL ATTILA
Holotkov tábornok - MASZLAY ISTVÁN
Holotkova - JANISCH ÉVA
Dina Holotkova - DUNAI CSENGE
Serevszkij adjutáns - BRÓDY NORBERT
Szemjonov hetman - TÖRÖK ANDRÁS

Közreműködik a Győri Nemzeti Színház tánckara és kijelölt énekkara.

- díszlettervező: BÁTONYI GYÖRGY
- jelmeztervező: CSÍK GYÖRGY
- videókoncepció és -design tervező: SZÖLLŐSI GÉZA
- kompozitőr, vágó: BÁNKI ÁKOS
- koreográfus: FEKETE MIKLÓS
- korrepetitor: KERTES ANNA
- súgó: JAKAB ANITA
- ügyelő: KARÁCSONY SZILVESZTER
- rendezőasszisztens: HEGEDŰS ILDIKÓ

Rendező: TASNÁDI CSABA

Premier: 2019. szeptember 21. 19.00, NAGYSZÍNHÁZ
nov.30. 19:00
Szibériai csárdás (Kisfaludy bérlet)
Tasnádi István: Szibériai csárdás
- zenés romantikus játék

Müller Áron, karmester - NAGY BALÁZS
Mizzi Günther, primadonna -Várady MÓZES ANITA
Kaltenberg tábornok - JÁGER ANDRÁS
Kaltenberg adjutánsa - FORRÓ ATTILA
Kálmán Imre, zeneszerző - FEHÉR ÁKOS
Héricz, újságíró - KOLNAI KOVÁCS GERGELY
Bóni a színházban - LAKNER NORBERT
Mocsai főhadnagy - PÖRNECZI ATTILA
Vass Jenő - CSELEPÁK BALÁZS
Markovits főhadnagy - VENCZEl-KOVÁCS ZOLTÁN
Petheő Zsiga - KLINGA PÉTER
Minyó Attila - FEJSZÉS ATTILA
Kollár László - VINCZE GÁBOR PÉTER
Trenkó - PUSZTAI ERVIN
Migray Péter - KURUCZ DÁNIEL
Imrei százados - SÁRKÖZI JÓZSEF
Jiři, korrepetitor - MEDVECZKY SZABOLCS
Sára nővér - MOLNÁR ÁGNES
Csapajev - KSZEL ATTILA
Holotkov tábornok - MASZLAY ISTVÁN
Holotkova - JANISCH ÉVA
Dina Holotkova - DUNAI CSENGE
Serevszkij adjutáns - BRÓDY NORBERT
Szemjonov hetman - TÖRÖK ANDRÁS

Közreműködik a Győri Nemzeti Színház tánckara és kijelölt énekkara.

- díszlettervező: BÁTONYI GYÖRGY
- jelmeztervező: CSÍK GYÖRGY
- videókoncepció és -design tervező: SZÖLLŐSI GÉZA
- kompozitőr, vágó: BÁNKI ÁKOS
- koreográfus: FEKETE MIKLÓS
- korrepetitor: KERTES ANNA
- súgó: JAKAB ANITA
- ügyelő: KARÁCSONY SZILVESZTER
- rendezőasszisztens: HEGEDŰS ILDIKÓ

Rendező: TASNÁDI CSABA

Premier: 2019. szeptember 21. 19.00, NAGYSZÍNHÁZ
dec.01. 15:00
Szibériai csárdás (Sipka bérlet)
Tasnádi István: Szibériai csárdás
- zenés romantikus játék

Müller Áron, karmester - NAGY BALÁZS
Mizzi Günther, primadonna -Várady MÓZES ANITA
Kaltenberg tábornok - JÁGER ANDRÁS
Kaltenberg adjutánsa - FORRÓ ATTILA
Kálmán Imre, zeneszerző - FEHÉR ÁKOS
Héricz, újságíró - KOLNAI KOVÁCS GERGELY
Bóni a színházban - LAKNER NORBERT
Mocsai főhadnagy - PÖRNECZI ATTILA
Vass Jenő - CSELEPÁK BALÁZS
Markovits főhadnagy - VENCZEl-KOVÁCS ZOLTÁN
Petheő Zsiga - KLINGA PÉTER
Minyó Attila - FEJSZÉS ATTILA
Kollár László - VINCZE GÁBOR PÉTER
Trenkó - PUSZTAI ERVIN
Migray Péter - KURUCZ DÁNIEL
Imrei százados - SÁRKÖZI JÓZSEF
Jiři, korrepetitor - MEDVECZKY SZABOLCS
Sára nővér - MOLNÁR ÁGNES
Csapajev - KSZEL ATTILA
Holotkov tábornok - MASZLAY ISTVÁN
Holotkova - JANISCH ÉVA
Dina Holotkova - DUNAI CSENGE
Serevszkij adjutáns - BRÓDY NORBERT
Szemjonov hetman - TÖRÖK ANDRÁS

Közreműködik a Győri Nemzeti Színház tánckara és kijelölt énekkara.

- díszlettervező: BÁTONYI GYÖRGY
- jelmeztervező: CSÍK GYÖRGY
- videókoncepció és -design tervező: SZÖLLŐSI GÉZA
- kompozitőr, vágó: BÁNKI ÁKOS
- koreográfus: FEKETE MIKLÓS
- korrepetitor: KERTES ANNA
- súgó: JAKAB ANITA
- ügyelő: KARÁCSONY SZILVESZTER
- rendezőasszisztens: HEGEDŰS ILDIKÓ

Rendező: TASNÁDI CSABA

Premier: 2019. szeptember 21. 19.00, NAGYSZÍNHÁZ
Megosztás Twitterrel Megosztá Google+-on
Atom Feed Atom 1.0 Feed RSS Feed RSS 1.0 Feed OPML Feed MBOX Feed HTML Feed JS Feed
Az oldal tartalmának felhasználásával kapcsolatban, kérjük olvassa el az Impresszumot!

   
Keresés:
Keresés az adatbázisban
Hírek
Bercsényi liget
Bezerédj-kastély
Esterházy-palota
Fruhman-ház
Győri Nemzeti Színház
Győri Nemzeti Színház, Kisfaludy-terem
Győri Pagony
József Attila Művelődési Ház
Kisfaludy Károly Könyvtár
Kreszta-ház
Magyar Ispita
Napóleon-ház
Pinnyédi Művelődési Ház
Püspöki udvarbíróház
Rómer Ház
Újvárosi Művelődési Ház
Várkazamata - Kőtár
Vaskakas Bábszínház
Vastuskós ház
Zsinagóga